HI

nine namų projektai balandžio pirmosios

Posted on July 1, 2023 in Uncategorized by starcmitchell58

Jei jus slegia mintis pradėti tą namo projektą, būkite ramūs: tikrai nėra vieno būdo pradėti dekoravimo projektą. Svarbiausia yra sudaryti planą, todėl galite jį pasiimti wager kur, kur norite.

Pirmas dalykas – tyrinėkite, suraskite savo stilių

Prieš pradėdami, svarbu sukurti aiškią idėją, kaip norite, kad atrodytų baigtas projektas. Norėdami tai padaryti, turėsite atlikti savo tyrimą. Perskaitykite interjero dizaino knygas, žurnalus ir svetaines, kad pradėtumėte identifikuoti jus dominančius dizaino elementus.

Ką jūs tyrinėjate, klausiate? Turite nustatyti savo dizaino stilių, kuriuo vadovausitės priimdami sprendimus dėl baldų, langų apdailos ir spalvų schemų. Ar esate šiuolaikinis ar formalus? Tradicinis ar kotedžas / atsitiktinis? Nors jums gali patikti kiekvieno elemento elementai, ieškokite savo mėgstamų dizainų panašumų. Pabandykite išsaugoti „Dizaino projekto iškarpų knygelę“, kad galėtumėte rinkti mėgstamų piešinių paveikslėlius ir iškarpas. Tai taip pat padės nustatyti jūsų pageidavimų modelius ir tendencijas.

Apsilankykite Kristinos dizaino studijoje adresu Blindcrafter.com ir peržiūrėkite jų virtualų dekoratorių, „MyStyle“ namų dizaino stilių vadovą ir nuotraukų galerijas – tai tik dalis išteklių, kuriuos galite gauti pradėdami savo misiją.

Sutelkite dėmesį į funkciją

Gali atrodyti, kad tai yra akivaizdi išvada, kad valgomieji yra skirti valgyti. Tačiau vis tiek svarbu kiekviename dizaino projekte savęs paklausti: „Ką iš tikrųjų veiksite patalpoje, kurią pertvarkote? Galite pastebėti, kad retai valgote valgomajame, nes virtuvė tapo šeimos patiekalų centru. Tokiu atveju didelis valgomojo stalas gali būti ne geriausias šio kambario planas. Pagalvojus apie kambario paskirtį, priklausys jūsų baldų poreikiai (patalpa, skirta bendravimui, neturėtų būti užgriozdinta papildomais baldais), spalvų schemos (pailsėti skirtame kambaryje neturėtų būti ryškių spalvų schemų) ir internet langų apdaila (kambaris skirtos miegui, gali prireikti kambarį tamsinančių atspalvių).

Išmatavimas ir (aukštų) planas

Taigi, jūs turite idėją apie savo stilių ir spalvą. Dabar susipažinkite su erdve, kurioje dirbate. namu projektai tai padaryti, turėsite atlikti matavimus. Gaukite kambario matmenis, išmatuokite langų dydžius ir naudokite tai, kad nubrėžtumėte grindų planą.

Nustatykite biudžetą (pinigams ir laikui)

Kaip ir guess kuriame dideliame projekte, svarbu nustatyti laiko ir pinigų limitus. Tai suteikia jums su kuo dirbti. Turite apgalvoti, kokie yra jūsų asmeniniai poreikiai ir ar galėsite atlikti reikiamas statybas įvairiose savo namų patalpose.

Jūsų geriausi ištekliai yra nemokami (arba jau sumokėti)

Labai mažai žmonių gali pradėti nuo nulio, dekoruodami šviežią, tuščią kambarį nuo viršaus iki apačios. Nesvarbu, ar tai netinkamas metas naujiems baldams, ar jums patinka kilimai, stalviršiai ar grindys, kai kurių dalykų keisti nereikia.

Jei jums patinka „čia likti“ funkcijos, sutelkite dėmesį į jas ir padarykite jas svarbias. Pavyzdžiui, jei turite arkinį langą, kurį mėgstate, ne laikas jį paslėpti tradicinėmis žaliuzėmis. Vietoj to paryškinkite jį specialiais pagal užsakymą pagamintais langų atspalviais.

Jei šios „nuolatinės“ funkcijos yra dalykai, kurių nemėgstate, wager negalite (arba negalite sau leisti) pakeisti, ieškokite būdų, kaip jas sumenkinti naujai dekoruotoje erdvėje. Paimkite, pavyzdžiui, baldus. Visas baldų komplektas gali būti ne biudžetinis, tačiau jaučiate, kad tamsūs baldai apsunkina kambarį. Išbandykite šviesesnius dažus ant sienų, kad atspindėtų šviesą, ir naudokite langų apdailą, kuri maksimaliai išnaudos natūralią šviesą. Nuostabu, kokį skirtumą gali padaryti šis apšvietimas. Gal web pastebėsite, kad jums patinka jūsų baldai!

Laikas apsipirkti

Pats smagiausias (o kartais ir baisiausias) wager kurio pertvarkymo projekto žingsnis yra apsipirkti tai, kas jums patinka! Vėlgi, planavimas čia yra labai svarbus. Norėdami gauti geriausią apsipirkimo patirtį, žinokite, ko jums reikia. Kai pertvarkote, ne laikas impulsyviems pirkiniams, kurie gali netikti jūsų dizainui. Turėkite su savimi grindų planą, dažų drožles ir audinių pavyzdžius, kad galėtumėte pasiruošti apsipirkdami.

Ir nors apsipirkimo „teisinga tvarka“ nėra, daugelis rekomenduoja dažus pirkti paskutinius, nes jie yra palyginti nebrangūs ir yra beveik nesibaigiančių spalvų, todėl lengviau rasti dažus, kurie derėtų prie jūsų priedų, nei juos. yra rasti priedus, kurie atitiktų dažus.

Sindromo „Kol mes esame“ valdymas

Taip atsitinka web labiausiai mėgėjams dizaineriams: jūs gaunate dizaino klaidą. Pradedate nuo vieno mažo projekto ir tikrai pastebėsite, kad sakote: „Kol mes tai darome, tegul (čia užpildykite kitą dekoravimo projektą)“. Tai gerai!

Kad būtumėte sveiki (ir susikoncentravę ties projektu), tiesiog sudarykite dekoravimo darbų sąrašą, kuriame išsamiai aprašomi kiti projektai, kuriuos norėtumėte atlikti, ir kiekvieno laiko juosta.

Comments on 'nine namų projektai balandžio pirmosios' (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *